GPS stuurt taxi met bejaarde de IJssel in
Een taxichauffeur in Moordrecht is vorige maand met een bejaarde passagier de Hollandsche IJssel ingereden, omdat hij de instructies van zijn GPS wel erg letterlijk opvolgde.
De taxichauffeur bestuurde een taxibus met als passagier een hoogbejaarde vrouw. Bij de aanlegplaats van een pont volgde de man klakkeloos de instructies van de GPS die zei dat hij gewoon verder moest rijden.
Omdat het regende dacht de man dat de rivier slechts een grote plas water was. Toen de taxi echter begon te zinken, besefte hij dat de plas de Hollandsche IJssel was. De chauffeur en zijn passagier konden zwemmend ontkomen. De hoogbejaarde vrouw raakte wel zwaar onderkoeld.
Eerder reden ook al bestuurders klakkeloos hun GPS achterna in de modder, in de Maas, in nat beton, in een bos en in een meer. PortableGear verzamelde deze en andere opmerkelijke verhalen in de
Gerelateerd nieuws
- 29 mei 2012Dronkeman volgt GPS het water in
- 14 sep 2011Navigatiesysteem stuurt vrouw het water in
- 27 nov 2009Man laat GSM vallen, rijdt Bugatti in meer
- 31 mrt 2009Man volgt TomTom in ravijn
- 15 jan 2009Man zakt door het ijs door TomTom
- 12 dec 2008TomTom leidt toeristen naar drugsdeal
- 10 nov 2008GPS stuurt getrouwd stel het bos in
- 29 okt 2008Man volgt GPS in meer
- 28 apr 2008Man volgt TomTom in nat beton
- 17 jan 2008Stagiaire muurvast in de modder door TomTom
- 4 jan 2008Man volgt TomTom de Maas in





















