Navigatiesysteem stuurt vrouw het water in
In Waalwijk is afgelopen weekend een vrouw aan de Sluisweg het water ingereden; ze volgde klakkeloos haar navigatiesysteem, die een langere weg aangaf dan er in werkelijkheid lag.
Omdat de vrouw dacht dat de weg langer was dan die in werkelijkheid was, reed ze klakkeloos door. Daardoor kwam ze op een hellend gedeelte van de weg terecht, waardoor ze in paniek raakte en vervolgens ter water raakte, aldus Omroep Brabant.
De vrouw kwam er gelukkig met alleen een nat pak en zonder verwondingen vanaf. Volgens de politie was ze wel erg geschrokken.
Bestuurders volgden eerder ook al klakkeloos hun GPS in de modder, in de Maas, in nat beton, in een bos, in een meer, in de Hollandsche IJssel, door het ijs en naar een drugsdeal. PortableGear verzamelde verschillende van deze opmerkelijke verhalen in de
Gerelateerd nieuws
- 29 mei 2012Dronkeman volgt GPS het water in
- 15 jan 2009Man zakt door het ijs door TomTom
- 12 dec 2008TomTom leidt toeristen naar drugsdeal
- 1 dec 2008GPS stuurt taxi met bejaarde de IJssel in
- 10 nov 2008GPS stuurt getrouwd stel het bos in
- 29 okt 2008Man volgt GPS in meer
- 28 apr 2008Man volgt TomTom in nat beton
- 17 jan 2008Stagiaire muurvast in de modder door TomTom
- 4 jan 2008Man volgt TomTom de Maas in





















